Slovinská společnost Belinka je součástí koncernu Helios Group a patří k předním světovým odborníkům v oboru ochrany dřeva.

V našem sortimentu je zastoupena výrobky Belinka Base, Lasur,Toplasur a Belinka olej.

Belinka oil - ilustrační obrázek 5 balení

Belinka oil - produkty pro naolejování dřeva

Přírodě trvá desetiletí, než člověku daruje své dřevo. Po generace nás výjimečnost dřeva ovlivňuje. Dřevo je nejstarším stavebním materiálem, pyšní se kvalitním vzhledem, a do našeho okolí přináší  ávan přírody. Doprovází nás v každodenním životě a obohacuje náš životní prostor. Jsme na dřevo pyšní a rádi se jím chlubíme. Pokud chceme své dřevo hýčkat, měli bychom na něj používat přírodní  rodukty.

Belinka oil - ilustrační obrázek 5 balení

Olejování dřeva - péče o naolejované povrchy - přináší Belinka

První olejování dřeva

Před natíráním musí být dřevo suché, vhodně opracované a zbavené prachu, mastnot, vosků a jiných nečistot. Počet vrstev oleje přizpůsobíme savosti dřeva. Další vrstvu nanášíme až po zaschnutí  předchozí vrstvy. Doba schnutí se při nízkých teplotách a/nebo vysoké vlhkosti vzduchu prodlužuje. Používané oleje vybíráme podle typu prvku a potenciálních vlivů okolního prostředí.


Belinka toplasur 5

Jak otevřít plechovku BELINKA bez poškození víčka

Vážení zákazníci,

vzhledem k tomu, že se nám množí dotazy jak otevřít plechovky BELINKA tak, aby víčko zůstalo nepoškozeno, přikládáme prezentační video, kde je vše názorně vysvětleno. Pokračujte dále do článku.