Bazénová chemie Laguna

Bazénová chemie Laguna

Chloubou a potřebou každého majitele bazénu je křišťálově čistá voda, ve které je potěšení se koupat a užívat si krásných letních chvil. Aby voda zůstala po celou koupací sezónu čistá a hygienicky nezávadná, je nutné se o ni a o stav bazénu starat a dodržovat několik pravidel ošetřování.

S tím vám pomohou přípravky Laguna, které jsou určeny k celoroční péči o váš bazén.


Flügger Classic a Aqua - změna názvů a obalů

Flügger Classic a Aqua - změna názvů a obalů

Dobře známe a kvalitní produkty skandinávské značky Flügger prošly v nedávné minulosti změnou. Byly vylepšeny receptury i vlastnosti a byly rovněž změněny názvy některých produktových řad a vzhled obalů. Seznamte se s novou generací dobře známých a kvalitních produktů značky Flügger.

Vám dobře známé produktové čady Flügger Classic a Flügger Aqua jsou nyní modernější, méně zaměnitelné a korespondují s dalším směrem a vývojem těchto produktů.


FLÜGGER: řada WOOD TEX nové generace

Některé věci jsou s přibývajícím věkem krásnější

Pro dřevěné domy, kterých je třeba v severských zemích hodně, ve všech velikostech, tvarech a stylech, je typické, že stárnou s grácií. Tedy pokud je o ně správně pečováno. Proto značka Flügger  yvinula řadu Wood Tex nové generace. Každý dům je ale jiný a má svá specifika, proto jsou prodejci Flügger připraveni poradit vše, co je třeba od výběru dřeba až po přizpůsobení se vlivům povětrnosti.


Belinka oil - ilustrační obrázek 5 balení

Belinka oil - produkty pro naolejování dřeva

Přírodě trvá desetiletí, než člověku daruje své dřevo. Po generace nás výjimečnost dřeva ovlivňuje. Dřevo je nejstarším stavebním materiálem, pyšní se kvalitním vzhledem, a do našeho okolí přináší  ávan přírody. Doprovází nás v každodenním životě a obohacuje náš životní prostor. Jsme na dřevo pyšní a rádi se jím chlubíme. Pokud chceme své dřevo hýčkat, měli bychom na něj používat přírodní  rodukty.


Belinka illumina 2,5l

Belinka Ilumina

Nátěr pro zesvětlení tmavého dřeva.

Illumina překrývá původní tmavý nátěr nebo ztmavlé dřevo a vytváří světlou mezivrstvu. Zesvětluje jak tmavé lazurové nátěry, tak ztmavlé dřevo. Při správné přípravě povrchu a správné aplikaci zůstane  patrná i struktura dřeva. Belinka Illumina není určena jako samostatný nátěr.


Luxol originál se vzorníkem

Nátěrové hmoty pro povrchovou úpravu dřeva

Dřevo je krásný a mnohotvárný materiál, jejž je možné využít různými způsoby – od výroby drobných předmětů přes jednoduché konstrukce až po stavbu domu. A právě v závislosti na účelu použití a  unkci, kterou by následný produkt měl plnit, ho musíme obvykle opatřit nějakým nátěrem.


Hammerite přímo na rez - pec

Produkty Hammerite - specialista na kov

50 let bezkonkurenční péče o kovy

Kov je silný a výrazný materiál, který potřebuje prvotřídní péči. Značka Hammerite již 50 let dodává kovovým prvkům kvalitní ochranu a slouží k dekorativním nátěrům. Nabízí zákazníkům inovativní technologie, které se stávají řešením pro snadnější a dlouhotrvající ochranu kovových povrchů. Produkty značky Hammerite chrání a obnovují veškeré kovové prvky. Poskytují jim ochrannou bariéru odolnou vůči praskání, poškrábání a povětrnostním vlivům. Produkty se aplikují přímo na povrch, aniž by bylo nutné použít základní nebo podkladové barvy.

Využití technologie DUALTECH slibuje až 8 let trvající antikorozní ochranu a zvýšenou vodoodpudivost. Hammerite chrání veškeré kovové vybavení v interiéru i exteriéru. Značka Hammerite nabízí také kvalitní produkty na speciální povrchy, jako jsou kotle, vodovodní potrubí, krby nebo pece. Vynikající vlastnosti zajistí vysokou tepelnou odolnost a stálý pigment nátěrů. Unikátní složení barev na kov zahrnuje nejmodernější technologii, která zajišťuje, že vrstva nátěru se rychle promění ve tvrdou, neprostupnou vrstvu, odolnou proti škrábancům a oděru. Druhou vrstvu můžete na tu první aplikovat už po 6 hodinách – díky tomu zvládnete váš projekt dokončit během jediného dne.


Xyladecor classic se vzorníkem

Xyladecor - Chrání, pečuje a dodává opětovný šmrnc

Dřevo stárne a ztrácí tak svou krásu, ale s trochou péče mu jí snadno opět vrátíte. Než se ovšem pustíte do samotné renovace, tak zvolte vhodný a kvalitní nátěr, který vám s tím vším pomůže. Ten totiž jako jediný, může zamezit rychlému ničení dřeva a jeho předčasnému „odchodu“.