Flügger je dánský výrobce nátěrových hmot. Jeho výrobky jsou synonymem pro skandinávskou kvalitu, která je celosvětově proslulá. Nabízí široké spektrum vysoce kvalitních výrobků pro všechny druhy podkladů, zejména v ochraně dřeva patří ke světové špičce.

Flügger Classic a Aqua - změna názvů a obalů

Flügger Classic a Aqua - změna názvů a obalů

Dobře známe a kvalitní produkty skandinávské značky Flügger prošly v nedávné minulosti změnou. Byly vylepšeny receptury i vlastnosti a byly rovněž změněny názvy některých produktových řad a vzhled obalů. Seznamte se s novou generací dobře známých a kvalitních produktů značky Flügger.

Vám dobře známé produktové čady Flügger Classic a Flügger Aqua jsou nyní modernější, méně zaměnitelné a korespondují s dalším směrem a vývojem těchto produktů.

Jak natírat dřevěné výrobky v interiéru – přináší Flügger

Jak natírat dřevěné výrobky v interiéru – přináší Flügger

Proč natírat dřevěné výrobky

Natřené dřevěné výrobky jsou méně citlivé na působení prachu a vlhkosti. Natřením dveří, zárubní nebo nábytku můžete dosáhnout mnoha nádherných a vzrušujících barevných kombinací. Nanesením vrstvy barvy na staré skříňky a zásuvky se vám podaří například hezky - a přitom levně - zkrášlit vaši kuchyni. Emaily Flugger Interior High Finish učinily z rozpouštědlových krycích nátěrů jednou provždy minulost. V kombinaci s vhodným pracovním nářadím dosáhnete skvělého výsledku snadněji, než myslíte.