Hammerite a Komaprim jsou značky patřící do portfolia koncernu Akzo Nobel. Jsou to představitelé oblíbené kategorie jednovrstvých nátěrů kovů, které se vyznačují úsporou času a nákladů, při zachování vysoké kvality antikorozní ochrany.

Hammerite přímo na rez - pec

Produkty Hammerite - specialista na kov

50 let bezkonkurenční péče o kovy

Kov je silný a výrazný materiál, který potřebuje prvotřídní péči. Značka Hammerite již 50 let dodává kovovým prvkům kvalitní ochranu a slouží k dekorativním nátěrům. Nabízí zákazníkům inovativní technologie, které se stávají řešením pro snadnější a dlouhotrvající ochranu kovových povrchů. Produkty značky Hammerite chrání a obnovují veškeré kovové prvky. Poskytují jim ochrannou bariéru odolnou vůči praskání, poškrábání a povětrnostním vlivům. Produkty se aplikují přímo na povrch, aniž by bylo nutné použít základní nebo podkladové barvy.

Využití technologie DUALTECH slibuje až 8 let trvající antikorozní ochranu a zvýšenou vodoodpudivost. Hammerite chrání veškeré kovové vybavení v interiéru i exteriéru. Značka Hammerite nabízí také kvalitní produkty na speciální povrchy, jako jsou kotle, vodovodní potrubí, krby nebo pece. Vynikající vlastnosti zajistí vysokou tepelnou odolnost a stálý pigment nátěrů. Unikátní složení barev na kov zahrnuje nejmodernější technologii, která zajišťuje, že vrstva nátěru se rychle promění ve tvrdou, neprostupnou vrstvu, odolnou proti škrábancům a oděru. Druhou vrstvu můžete na tu první aplikovat už po 6 hodinách – díky tomu zvládnete váš projekt dokončit během jediného dne.