V této kategorii nátěrů dřeva v interiéru Vám chceme nabídnout produkty určené k ochraně dřevěných parket, podlah, schodů, dřevěných stěn, obložení, trámů, oken, dveří, nábytku, pracovních desek, dětských hraček, OSB desek a všech dřevěných prvků v interiéru. I když dřevo v interiéru není tak namáháno jako ve venkovním prostředí, je třeba jeho ošetření a údržbě věnovat odpovídající pozornost. Pouze tak zajistíme, aby nám dřevo dlouhou dobu sloužilo k naší plné spokojenosti, při zachování vysokého estetického komfortu.

V našem e-shopu si můžete vybrat z velkého množství kvalitních nátěrových hmot. Všechny účinně chrání veškeré dřevěné materiály použité v interiéru. Nabízíme výběr z velké škály laků, mořidel, lazur a olejů, i krycích barev od renomovaných světových výrobců. V našem e-shopu rovněž zakoupíte veškeré pomůcky a nářadí určené k přípravě podkladu a ke zhotovení všech typů nátěrů dřeva.

Jak natírat dřevěné výrobky v interiéru – přináší Flügger

Jak natírat dřevěné výrobky v interiéru – přináší Flügger

Proč natírat dřevěné výrobky

Natřené dřevěné výrobky jsou méně citlivé na působení prachu a vlhkosti. Natřením dveří, zárubní nebo nábytku můžete dosáhnout mnoha nádherných a vzrušujících barevných kombinací. Nanesením vrstvy barvy na staré skříňky a zásuvky se vám podaří například hezky - a přitom levně - zkrášlit vaši kuchyni. Emaily Flugger Interior High Finish učinily z rozpouštědlových krycích nátěrů jednou provždy minulost. V kombinaci s vhodným pracovním nářadím dosáhnete skvělého výsledku snadněji, než myslíte.