V případě mrazu některé zásilky neodesíláme v pátek pro jejich ochranu

Přečtěte si, proč se může stát, že v některých případech zásilku neodešleme v pátek. Jde o produkty, které nesmí promrznout. Odložením odeslání o jeden den (z pátku na pondělí) zabráníme tomu, aby zboží zbytečně leželo na přepravním depu nebo naložené na autě. To se může stát, pokud víme, že přes víkend budou panovat teploty výrazně pod nulou. Více v našem článku.


Barva na kov Komaprim 3v1 - doprodej za výjimečnou cenu

Výhodná nabídka syntetické barvy Komaprim 3v1 4L. Vysoká antikorozní ochrana a rychlé zasychání dělá z barvy Komaprim skvělou volbu pro nátěr vrat, plotů a jiných kovových povrchů... Barvu můžete koupit zde.


2 lazurovací štětce zdarma - REMMERS HK

Nenechávejte své dřevo napospas přírodním vlivům. K lazurám Remmers HK 5L vám dáme 2 lazurovací štětce úplně zdarma. V nabídce velký výběr odstínů. 


Barvy MORYS drží nízké ceny!

Vážení zákazníci,

informací o každodenním zdražování, snad všeho, jsou plná média. Bohužel i v oblasti barev a laků je situace stejná. Do navyšování cen se promítají rostoucí ceny energií a vstupních surovin. My se s tím ale snažíme bojovat a bráníme zbytečnému navyšování cen pro naše zákazníky. Využíváme speciálních nabídek výrobců a navyšujeme skladovou zásobu za výhodné ceny. Hlídáme si naše prodejní ceny, aby byly pro naše zákazníky co nejvýhodnější.

Děkujeme za Vaši přízeň a kladná hodnocení :-)

S přáním příjemných dnů

Barvy MORYS


Projektové nabídky - zakázky velkého rozsahu

Barvy Morys, to není jen internetový prodejce barev, laků a potřeb pro malování. Barvy Morys, to je také profesionál na trhu nejen s nátěrovými hmotami, na kterého se můžete spolehnout. Prozkoumejte, co dalšího Vám můžeme nabídnout. Případně se informujte telefonicky.

https://www.barvymorys.cz/dalsi-sluzby