1 392 Kč s DPH

ks

Intériérová dekorativní barva s výrazným vzhledovým efektem pro reprezentativní obývací a komerční prostory, krby apod. Více

Výrobce: HET Kód produktu: 8594002538576 Doprava a platba

Intériérová dekoratívní barva s výrazným vzhledovým efektem pro reprezentativní obývací a komerční prostory, krby apod. Umožňuje vytvářet antické efekty.

  • Přednosti: - exkluzivní vzhled - odolnost vůči otěru za sucha - vhodná pro různé podklady - snadná aplikace
  • Podkladový materiál: omítky, zdivo, dřevovláknité desky, dřevotřískové desky, betonové panely, papír, sádrokarton, umakart, sololit, hladké tapety.
  • Odstín: - semitransparentní báze, 21 základních barevných variant dosažených kombinací podkladového bílého nátěru a BRILLANTU EFFECT obarveného tónovací barvou HETCOLOR v odstínu dle zvolené barevné varianty - pro rozšíření základní palety barevných efektů lze podklad natřít barevnou disperzní barvou (např. KLASIK COLOR, BRILLANT CREATIVE nebo HETLINE LF tónovaný v kolorovacích systémech HET apod.)
  • Barevné varianty: základní škála je vytvořena mícháním s tónovacími barvami HETCOLOR v předepsaných poměrech - obsah 1 kg balení Brillantu Effect míchejte max. se 70 g tónovací barvy Hetcolor - obsah 2,5 kg balení Brillantu Effect míchejte max. se 180 g tónovací barvy Hetcolor
  • Vydatnost: 5 - 10 m2/kg v jedné vrstvě podle savosti a struktury podkladu a tloušťky nanesené vrstvy Udaná teoretická vydatnost produktu je orientační, může se lišit v závislosti na podmínkách a přípravě podkladu.
  • Doba zasychání: min. 4 hodiny při 20 °C a 60 % relativní vlhkosti vzduchu
  • Skladování: 24 měsíců od data výroby v původním neotevřeném obalu při teplotě +3 až +25°C, nesmí zmrznout, chránit před přímým slunečním zářením.
Parametry
Balení 2,5 kg