Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

196 Kč s DPH

ks

Hedvábně matná univerzální vodou ředitelná akrylátová barva, pro vnitřní i venkovní použití, vhodná i na dětské hračky. Více

Výrobce: EternalKód produktu: P00440 Doprava a platba

K obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.

Hedvábně matná univerzální vodou ředitelná akrylátová barva připravená z vodné disperze akrylátových kopolymerů, pigmentů, plniv a speciálních aditiv.

Vzhledem k velmi dobré přilnavosti na starých syntetických a olejových nátěrech je velmi vhodný pro obnovovací nátěry.

Vyznačuje se velmi dobrou kryvostí, dobrým rozlivem, rychlým zasycháním. splňuje podmínky ČSN EN 71 část 3 Bezpečnost hraček. 

Použití:

Pro vnitřní i venkovní použití určená k nátěrům dřeva, kovových podkladů opatřených antikorozním nátěrem, dřevovláknových a dřevotřískových desek, sádrokartonu, nepochozího betonu a některých plastů.

Je zvláště vhodný pro renovační nátěry okenních a dveřních rámů a těles ústředního topení, nábytku, jako např. dřevěných i kovových židlí, polic, laviček, konstrukcí dětských hřišť.

Vhodný zvláště pro obnovovací, ale i nové nátěry.

Není určen pro nátěry PE, PP, PTFE

Aplikace:

Nanášení štětcem, válečkem nebo stříkáním

Nanáší se na dokonale očištěný a odmaštěný povrch (použijte ETERNAL odmašťovač) zbavený nesoudržných částic a zbytků nepřilnavých nátěrů.

Teplota podkladu a okolí musí být v rozmezí 8 – 30 °C a relativní vlhkost max. 75 %

Podle způsobu aplikace je možné nátěrovou hmotu ředit vodou v množství do 5 hm. % pro natírání štětcem, válečkem a bezvzduchovým stříkáním a do 10 hm. % při vzduchovém stříkání.

Nanáší se ve 2 - 3 vrstvách dle požadované tloušťky, v časovém rozmezí min. 3 hodin (20 °C).

Při nižší teplotě a vyšší relativní vlhkosti je nutné časové rozmezí prodloužit. Prodloužení je nutné i u silně savých podkladů.

Nářadí je nutné ihned po ukončení práce umýt vodou.

Spotřeba 0,2 – 0,35 kg/m2 (2 vrstvy, dle druhu podkladu)

Vydatnost: 3 - 5 m2/kg (2 vrstvy, dle druhu podkladu)

Barevné odstíny dle přiložené vzorkovnice.

Jednotlivé odstíny se mohou lišit cenou.

Parametry
Balení 0,7 kg