5 bodů do věrnostního systému

Bílá otěruvzdorná malířská barva se zvýšenou bělostí a kryvostí. Více

Výrobce: StachemaKód produktu: 00599Doprava a platba

Použití:  Vodou ředitelná, otěruodolná malířská barva EXIN EKO je určená na vyzrálé omítky a betonové povrchy, aglomerované dřevěné materiály, sádrokarton a papírové povrchy. Je určena pro probarvování malířskými pastami. Je zdravotně nezávadná, vhodná pro úpravu interiérů náročných na hygienu - školy, jídelny, zdravotnická zařízení apod. Nátěr může přijít do náhodného styku s potravinami, není však pro tento účel určen.

Odstín : Vyrábí se v bílém odstínu, který je možno obarvit malířskými pastami. Vyrábí se i jako báze A a B, které jsou určeny pro tónování na tónovacích strojích.

Aplikace Barva je seřízena pro práci s válečkem. Nanáší se v jedné až dvou vrstvách, druhý nátěr se provádí po zaschnutí předchozí vrstvy. Při +20 °C a 65% relativní vlhkosti vzduchu je nátěr po 1 hodině přetíratelný.

Způsob nanášení : Válečkem, štětcem, stříkáním.

Spotřeba barvy : 0,12-0,3 kg/m2 v jedné vrstvě

Ředění : Barva je seřízena pro nanášení válečkem, jinak ředit dle potřeby vodou max. do 10 %. Pro zvýšení odolnosti nátěru proti otěru (na savých podkladech) je vhodné použít k ředění penetrátor PENECO nebo jinou akrylátovou penetrací max. do 10 %. Obarvený výrobek pro závěrečnou vrstvu neředit.

Parametry
Balení 30 kg