Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

5 745 Kč s DPH

ks

Speciální ochranný nano olej Impredur Wood Oil na dřevo v exteriéru s extrémně vodoodpudivým a ochranným efektem. Nové odstíny. Více

Výrobce: FlüggerKód produktu: P00088 Doprava a platba

Impredur Wood Oil Nano (dříve impredur Nano olej) je vytvrzující ochranný olej na dřevo založený na speciálním alkydovém pojivu na bázi nano technologie. Má výbornou schopnost proniknout hluboko do struktury dřeva, čímž vytváří extrémně odolnou ochranu před pronikáním vody do ošetřeného dřeva. Chrání dřevo před proschnutím a praskáním. Zachovává přirozený vzhled ošetřeného dřeva a poskytuje ochranný povrch před UV zářením (bezbarvý má méně UV).

Chrání povrch dřeva před napadením plísní a mechů. Vhodný na povětrnostním podmínkám odolné dřevo nebo i na tlakem nebo vakuově impregnované dřevo, kde je vyžadován přirozený vzhled dřeva.

Vhodný do exteriéru na svisle i vodorovně položené dřevo. Poižívá se k olejování dřevěných fasád, konstrukcí a zahradního nábytku a dřevěných teras.

Také vhodný na exotické a trvanlivé dřeviny jako jsou týk, mahagon, cedr, modřín apod. vhodný k ošetření zahradního nábytku, obložení, plotů apod.

Přednosti:

- optimální konzervace lesku, barvy a životnosti dřeva

- brání vysychání a praskání dřeva

- nejlepší UV ochrana proti slunci, obsahuje ochranu proti broukům a plísním

- rychlá aplikace v jedné vrstvě

- výhodná cena za m2

- vydatnost je 7-10 m2 / l (podle hrubosti povrchu)

Možnost tónování do mnoha barevných odstínů na strojích Flügger. Ceny jednotlivých odstínů jsou k dispozici v detailu objednávky.

Parametry
Balení 10 L
Nelze vrátit ve 14 dnech tónováno na základě objednávky na odstín a množství dle přání