Supralux Aqua 2,5 L - doprodej - Supralux: černá

-11%
4 body do věrnostního systému

Vodou ředitelná rychleschnoucí univerzální barva v pololesklém provedení. V bílé je možno nabídnout i lesklé provedení.
Nákupní ceny pro jednotlivé odstíny se mohou lišit Více

Výrobce: Supralux Kód produktu: P00047-4

Produkt již není v nabídce

Náhradní produkt

Supralux Universal Aqua je kvalitní univerzální, rychleschnoucí, vodou ředitelný akrylátový email. Má jemnou vůni, a jeho moderní receptura v krátké době vytváří trvanlivé, nežloutnoucí povlaky odolné proti mechanickému namáhání a teplotě.

Použití

Email Supralux Universal Aqua je určen k natírání řádně připraveného dřeva a kovových povrchů (např. nábytku, dveří, oken, lišt a dokončovacích detailů) v interiéru i exteriéru, jakož i řádně připravených vnitřních povrchů z PVC, hliníku, mědi, sádrokartonových desek, betonu (nevhodný na betonové podlahy), dříve natíraných povrchů a radiátorů. Dodá natíraným povrchům saténový nebo lesklý vzhled.

Barevná paleta Supralux Universal Aqua vznikla z nejpopulárnějších odstínů interiérových barev. Umožňuje dokonale doladit různé dekorativní prvky a vytváří jedinečnou atmosféru harmonie a obnoveného interiéru.

Vlastnosti:

Vzhledem k vodní bázi výrobku, není jeho mokrá vrstva agresivní pro převážnou většinu nátěrů a stavebních materiálů. Vysoká přilnavost a pružnost akrylového pojiva dává velmi široké možnosti použití. Obsahuje vysoké množství sušiny.

Rychleschnoucí

Bez zápachu

Dekorativní efekt - saténový nebo lesklý

Odolnost proti působení vody - odolná proti vlhkosti přítomné v okolním vzduchu. Není vhodná na ochranu povrchů ponořených ve vodě, nebo povrchů, kde trvale kondenzuje pára

Mechanická odolnost - vysoce odolná proti čištění vodou s přídavkem saponátu, velmi dobrá přilnavost k podkladu, dobrá odolnost proti nárazu a poškrábání

Odolnost proti působení tepla - vhodná pro použití na vytápěné povrchy (odolává teplotám do 80 °C v nepřetržitém zatížení), např.: k nátěrům radiátorů (změna stupně lesku během provozu nesnižuje dekorativní efekt)

Odolná vůči povětrnostním vlivům

Odolná vůči světlu

Krátká doba tvorby povlaku

Bílá barva působením času nežloutne

Vydatnost

Až 16 m2/l v jedné vrstvě na hladkém, rovném a vhodně připraveném povrchu.

Počet vrstev: 2-3 vrstvy

Schnutí

Nátěr je suchý na dotek po 30 minutách

Další vrstvu možno nanášet po 2-4 hodinách.

Odstín

  • Pololesklá: bílá + 11 odstínů
  • Lesklá: bílá

Aplikace štětcem, válečkem nebo stříkáním

Balení 2,5L