Nákup barvy, kterou lze tónovat na přání

Většina barev na eshopu je dodávána v mnoha různých odstínech, které si můžete při nákupu rovnou zvolit.

Některé z barev jsou v nabídce k zakoupení pouze v bílé variantě. Lze je však natónovat do libovolného odstínu dodávaného výrobcem na našich tónovacích strojích.

Cena barvy s tónováním do vlastního odstínu

Protože cena barvy s tónováním do vlastního odstínu je závislá od množství barvy ale také od množství použitého pigmentu, která je pro různé odstíny různá, je nutné před objednáním a samotným tónováním nákup barvy nacenit. Cena barvy tónované pogmentem se od bílé varianty liší právě cenou použitého pigmentu.

Objednání barvy s tónováním do vlastního odstínu

Pokud jste si vybrali barvu, kteoru si přejete natónovat do Vámi zvoleného odstínu, můžete nás kontaktovat dvěma způsoby:

  • zavolejte nám nebo napište e-mail s požadavkem, kterou barvu si přejete natónovat, budeme Vás informovat o postupu, barvu včetně tónování naceníme a objednávku vyřídíme
  • objednejte si zvolenou základní barvu a do poznámky v košíku vepište, že si přejete barvu natónovat, budeme vás kontaktovat zpět s informacemi o postupu, barvu včetně tónování naceníme a objednávku vyřídíme

Tónování - poznámka k objednávce

Jak poznám, kterou barvu lze tónovat na přání

Barva k tónování na přání je vždy označena parametrem "Tónování na přání" na detailu produktu.

Parametr - tónování na přání

U produktu je uvedena informace o možnosti tónování na přání v sekci pod zobrazenou cenou

Infobox - tónování na přání

Vzorník barev

Každý z výrobců má vlastní vzorník barev a pigmentů. Tento je buď uveden přímo u zvolené barvy nebo Vám jej dodáme nazákladě Vašeho požadavku k nacenění.